Wyszukaj po ID produktu

Warszawa Wymiana Szybki

 Telefon to w obecnych czasach główne narzędzie, które praktycznie przez większą część doby Nam towarzyszy. Dzwonie, wysyłanie wiadomości tekstowych, sprawdzanie informacji, pogody, nawigacja, tworzenie i odtwarzanie multimediów, czy rozrywka. Wachlarz możliwości wraz z rozwojem nowych generacji sprawia, że ciężko obyć się bez smartfona. Niestety przy takim obciążeniu i mnogości sytuacji, które spotykają Nas każdego dnia nie trudno o jego uszkodzenie. Większość osób, która tak aktywnie żyje zabezpiecza swój telefon, bo to także cenne dane. Zakładamy etui na telefonszkła hartowane lub folie ochronne. To zdecydowanie obniża ryzyko uszkodzenia, ale nie wyklucza go całkowicie. 

 Jeśli niestety nie mamy szczęścia, albo telefon upadnie o jeden raz za dużo wyświetlacz może tego nie wytrzymać. Czeka Nas naprawa, a jedną z ekonomicznych możliwości jest wymiana szybki w telefonie. Można oczywiście zamontować oryginalny wyświetlacz, znaleźć egzemplarz używany z demontażu. Są to jednak opcje droższe. Wymiana szybki jest dłuższym procesem, ale o ile zostaną użyte do niej profesjonalne zamienne szkła nie wpłynie znacząco na jakość i komfort używania telefonu. 

Co to jest wymiana szybki w telefonie

 Jeśli zdecydujemy się na wymianę szybki w telefonie to można powiedzieć, że wyświetlacz telefonu zostanie zregenerowany. Znaczy to, że wymiana zbitej szybki na nową nastąpi w procesie technologicznym, gdzie wykorzystany jest oryginalny wyświetlacz. Zostaje on rozklejony na poszczególne warstwy i wymianie ulega uszkodzone szkło wierzchnie, czasem także dotyk, jeśli zachodzi taka potrzeba. Są do tego konieczne specjalistyczne narzędzia i materiały i duża wprawa serwisanta. Jest to proces wymagający delikatności i nie zawsze się udaje za pierwszym razem. Mimo wszystko przy wysokiej cenie wyświetlaczy cena wymiany szybki, jest tańsza od wymiany całego wyświetlacza.

Wymiana szybki iPhone Warszawa

 Posiadacze telefonów iPhone już przy zakupie decydują się na wydanie dużej sumy, aby stać się właścicielem produktu marki Apple. Dodatkowo gwarancja na urządzenia firmy obowiązuje tylko 12 miesięcy. To wszystko sprawia,ze podczas uszkodzenia wyświetlacza koszt naprawy jest wysoki. Duża część osób odkupuje używane urządzenie, dzięki czemu mogą sobie pozwolić na nie. Nierzadko są one jednak z pęknięta szybką. W takiej sytuacji szukamy jak najtańszej metody usunięcia usterki i decydujemy się na wymianę szybki w iPhone 6, 7, 6s, czy 8 lub jeszcze innym modelu. Dla nich wszystkich polecamy skorzystanie z usług wymiany szybki iPhone w Warszawie w serwisie 4GSM. Na miejscu często posiadamy regenerowane wyświetlacze do wybranych modeli iPhone co wpływa na skrócenie czasu wymiany. Dodatkowo w rozliczeniu możemy odebrać uszkodzony wyświetlacz.

Wymiana szybki Samsung Warszawa

 Wyświetlacze Amoled w telefonach Samsung oferują świetną jakość obrazu i wygodę użytkowania, ale ich cena w razie konieczności wymiany jest bardzo wysoka. Dlatego wiele osób decyduje się na wymianę pękniętej szybki Samsung S8, S7 Edge, czy J5. Dzięki temu oszczędzają pieniądze, mając gwarancję, że zachowają efekt oryginalnego wyświetlacza Amoled. Dla nich wszystkich oferujemy wymianę szybki Samsung w Warszawie na ul. Śniadeckich 1/15 w centrum. Istnieje także możliwość wysyłkowej naprawy. Dla przyspieszenia całego procesu na miejscu posiadamy często regenerowane wyświetlacze Samsung niektórych modeli co wpływa na czas serwisu.

Wymiana szybki Huawei, Xiaomi, Lg i Sony i inne marki

 Oczywiście dla posiadaczy innych modeli oraz marek telefonów świadczymy usługę wymiany wyświetlacza w Warszawie w 4GSM. Gwarantujemy fachową obsługę, jak również pomoc w wyborze najlepszej dla Państwa opcji. Dodatkowo dysponujemy na stanie regenerowanymi wyświetlaczami do wielu modeli telefonów. Wpływa to skrócenie czasu usługi. W rozliczeniu pryzjmujemy także uszkodzone wyświetlacze, dzięki czemu oszczędzamy klientom czas i pieniądze.

 Zapraszamy do skorzystania w oferty 4GSM.pl w zakresie wymiany szybki w telefonie.

pixel