Wyszukaj po ID produktu

Warszawa Serwis Samsung

 Szukasz zaufanego i sprawdzonego serwisu telefonów Samsung w Warszawie? Jeśli tak to warto skorzystać z punktu naprawy telefonów 4GSM, który znajduje się w Śródmieściu Warszawy na ulicy Śniadeckich 1/15. Jest to lokalizacja w centrum Warszawy z wygodnym dostępem dla osób tu mieszkających, jak również pracujących lub uczących się. Na rynku serwis Samsung istnieje już wiele lat i pracownicy posiadają duże doświadczenie w usuwaniu awarii smartfonów. Dysponujemy dużym zasobem części serwisowych zarówno oryginalnych Samsunga nowych i z demontażu, jak i zamienników oraz regenerowanych. Dzięki temu czas, w którym telefon będzie naprawiony, jest krótki. Dodatkowo każdy może sam zdecydować jakich komponentów chce użyć i ile na to przeznaczy pieniędzy. Zawsze służymy pomocą i kalkulujemy koszt naprawy, aby klient mógł zdecydować czy opłaca się ona. 

 Co ważne na miejscu posiadamy również bogatą ofertę akcesoriów do telefonów, dzięki którym można zabezpieczyć swoje urządzenie i wydłużyć jego działanie oraz wygląd. Oferujemy renomowane etui na telefon Samsung, szkła hartowane, folie ochronne, uchwyty do telefonów, ładowarki i słuchawki, jak i wiele innych dodatków. To wszystko wpłynie na komfort korzystania z telefonu na co dzień, a wiemy, że większość z Nas prawie nie rozstaje się z nim przez wiele godzin. To także jest powód, aby dbać o niego i chronić wiele cennych danych, które są zgromadzone i używane. 

Naprawa telefonów Warszawa

 Telefon w obecnych czasach to urządzenie, które towarzyszy Nam niemal cały czas. Mnogość zastosowań sprawia, że wykonujemy bardzo dużo zadań z jego użyciem. Często narażony jest na działanie niekorzystnych warunków, co wpływa na jego prawidłowe funkcjonowanie. Niejednokrotnie spotykają go nieszczęśliwe wypadki. O ile dbamy o smartfona i właściwie zabezpieczymy dobrej jakości etui oraz szkłem ochronnym to szansa wyjścia bez szwanku jest duża. Niestety często bagatelizujemy to lub nie chcemy stracić oryginalnego design telefonu i podczas upadku, czy zalania ulega on uszkodzeniu. W takiej sytuacji potrzebujemy skorzystać z serwisu naprawy telefonów. Zachęcamy do sprawdzenia oferty 4GSM.pl.

Wymiana wyświetlacza Samsung

 Wymiana szybki w Samsung S8, S7 Edge, czy innym modelu to jedno z częstszy zadań, jakie trafia w ręce serwisu telefonów 4GSM. Nie jest to żaden problem, bo na miejscu posiadamy wyświetlacze Samsung nowe, używane, regenerowane i zamienniki do większości modeli telefonów. Klient może sam skalkulować, jakiej jakości produkt ma trafić do jego urządzenia. Dzięki temu proces wymiany przebiega szybko oraz oferta jest atrakcyjna cenowo. Dbamy o zadowolenie każdej osoby, która odda telefon do wymiany ekranu. Dodatkowo po naprawie staramy się doradzić, aby zamontować szkło hartowane, które wpłynie na ochronę wyświetlacza.

Wymiana baterii telefonu Samsung Warszawa

 Każde urządzenie z czasem wymaga wymiany baterii, która wraz z kolejnymi cyklami ładowania i używania powoli traci swoje właściwości. Wpływa to na czas korzystania z telefonu. Serwis telefonów 4GSM jest miejscem, gdzie dokonamy wymiany baterii Samsung na nową, używaną z demontażu lub dobrej jakości zamiennik i przywrócimy smartfonowi długi czas działania między kolejnymi ładowaniami. W razie potrzeby podpowiemy, jaki wariant jest najkorzystniejszy.

Samsung serwis Warszawa

 Po za wymienionymi wcześniej usługami zajmujemy się także wszelkimi innymi naprawami telefonów Samsung. Posiadamy oryginalne klapki baterii, korpusy, taśmy czy przyciski oraz aparaty i głośniki. Osuszmy urządzenia po zalaniu. odzyskujemy dane ze zniszczonych telefonów. Przez lata pracownicy serwisu pomogli niejednej osobie z przywróceniem smartfona do prawidłowego działania. Stawiamy na rzetelność i fachowość usługi i cenimy sobie zadowolenie klientów.

pixel