Wyszukaj po ID produktu

Warsaw Huawei Service

 Dla wszystkich osób poszukujących sprawdzonego serwisu telefonów Huawei w centrum Warszawy zapraszamy do 4GSM. Punkt napraw telefonów znajduje się na ul. Śniadeckich 1/15 w Śródmieściu. Lokalizacja ta jest dogodna dla okolicznych mieszkańców, studentów i pracowników firm. Także połączenia komunikacji miejskiej pozwalają na wygodne i sprawne dotarcie do serwisu. Na miejscu czeka na klientów doświadczony serwisant. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość oferowanych usług. 

 Dodatkowo można od razu zaopatrzyć się renomowane oryginalne akcesoria gsm. Każdy zdaje sobie sprawę, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Więc warto zabezpieczyć swój telefon etui szkłem hartowanym lub folią ochronną. Na pewno wpłynie to wygląd telefonu i zwiększy jego żywotność  oraz da szansę ochrony przy nieszczęśliwym wypadku. Również dodatkowa ładowarka, albo słuchawki mogą być przydatnym uzupełnieniem dla smartfona Huawei.

Huawei serwis Warszawa

 Telefon to dość delikatne urządzenie, które niemal cały czas towarzyszy Nam. Korzystamy z niego w najprzeróżniejszych okolicznościach i warunkach. Ilość zastosowań, jakie oferują współczesne smartfony sprawia, że zastępują one wiele wcześniej powszechnie używanych narzędzi. Jest to dla wszystkich wygodne, ale jednocześnie w tak małym korpusie, który z generacji na generację powiększa swoje rozmiary nie trudno o awarię czy wypadek. Koszt zakupu telefonu nie należy do najmniejszych, jeśli zależy nam na produkcie z średniej półki cenowej, nie wspominając o flagowcach. Toteż większość osób decyduje się na naprawę. Dla nich oferujemy serwis Huawei, który posiada na stanie duży zapas części serwisowych dla popularnych modeli Huawei. Dodatkowo w szybkim czasie dysponujemy możliwością ściągnięcia brakujących elementów. Zadajemy sobie sprawę, że każdemu zależy, aby jak najszybciej mógł korzystać z telefonu. Dlatego staramy się skrócić proces naprawy do minimum.

Wymiana szybki Huawei

 Wielkość współczesnych telefonów naraża je na zbicie wyświetlacza przy upadku lub większym naprężeniu. W serwisie 4GSM.pl oferujemy szybką wymianę szybki Hauwei P9 lite, P10 lite, mate 10 lite i pozostałych modeli marki. Na stanie posiadamy zapas zarówno oryginalnych wyświetlaczy Huawei nowych oraz używanych, jak również regenerowanych. Rozpiętość cenowa i wybór pozwala znaleźć rozwiązanie dla każdego. Jeśli danego modelu ekranu nie mamy w magazynie to staramy się jak najszybciej go sprowadzić i dokonać wymiany. Dzięki doświadczeniu proces wymiany wyświetlacza Huawei przebiega szybko i telefon może trafić do rąk właściciela.

Wymiana baterii Huawei

 Ważną cechą każdego telefonu jest czas pracy, jakim dysponujemy między ładowaniem. Im jest większy tym lepiej. Niestety nawet najbardziej pojemne ogniwa z czasem tracą swoje właściwości. Wpływa to na komfort użytkowania. Dlatego często trafiają do nas klienci z potrzebą wymiany baterii Huawei. Na stanie posiadamy oryginalną baterię Huawei HB366481ECW, którą można zastosować w wielu modelach telefonów, na przykład P9, P9 DUAL, P9 Lite, P9 lite Dual, honor 8, honor 8 DUAL, honor 7 Lite, P10 Lite, P8 lite 2017, P9 lite 2017. Po za tym modelem ściągamy produkty dla innych urządzeń. 

Naprawa telefonów Huawei

 Powyższe usługi to oczywiście nie koniec zakresu przez Nas świadczonego. Jeśli zalałeś telefon Huawei to zapraszamy do 4GSM. Potrzebujesz sprawnego działania systemu, lub odzyskania danych - chętnie pomożemy. Uszkodzeniu uległ korpus, albo klapka baterii, to nie problem. Nie możesz naładować telefonu lub gniazdo słuchawkowe przestało działać -przyjdź i skorzystaj z pomocy fachowego serwisu. Cenimy sobie zadowolenie klientów. Staramy się zaoferować dodatkowo konkurencyjne ceny świadczonych usług. Zapraszamy do odwiedzin.

pixel